SPRENDIMAI

Tinklo ir duomenų apsaugos sprendimai

Tinklo ir duomenų saugumo sprendimas yra fizinės ir/ar programinės įrangos, užtikrinančios apsaugą nuo interneto virusų, DDoS atakų, įsilaužimų, duomenų vagysčių, nepageidaujamų elektroninių laiškų (angl. spam) bei kenkėjiškų programų, įdiegimas įmonės tinkle. Padedame įvertinti kliento poreikius, parenkame optimalų sprendimą, įdiegiame, sukonfigūruojame pagal kliento poreikius, konsultuojame klientus kaip naudotis įrangą.  Avedus inžinieriai yra sertifikuoti tinklo saugumo specialistai, todėl galime garantuoti profesionalų ir kokybišką aptarnavimą.

 

Tinklo įranga

Komutatoriai, maršrutizatoriai, bevielio ryšio ar optinio tinklo, CWDM/DWDM ir kitokių tipų profesionali tinklo įranga, skirta visiems interneto ir balso perdavimo paslaugų teikėjams, taip pat įvairaus dydžio įmonėms.  Galime suprojektuoti ir įdiegti individualų duomenų perdavimo tinklą nuo prieigos iki magistralinio tinklo.

Kompiuterinė technika

Kompiuterinė technika – tai plataus profilio kompiuteriai, jų komponentai, programinė, tinklo įranga, išorinės duomenų laikmenos, kabeliai, laidai, adapteriai, periferiniai įrenginiai ir kt.

Atstovaudami vieniems garsiausių pasaulyje techninės ir programinės įrangos gamintojų – “Dell”, “Microsoft” ir kt. – mes galime padėti rasti išskirtinę techniką, atitinkančią Jūsų griežčiausius reikalavimus.

Keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti, apie tinklo saugumą!